Foshan Nanhai Tiegulong Shelf Manufacture Co., Ltd.

  • چین Foshan Nanhai Tiegulong Shelf Manufacture Co., Ltd. نمایه شرکت
  • چین Foshan Nanhai Tiegulong Shelf Manufacture Co., Ltd. نمایه شرکت
  • چین Foshan Nanhai Tiegulong Shelf Manufacture Co., Ltd. نمایه شرکت
  • چین Foshan Nanhai Tiegulong Shelf Manufacture Co., Ltd. نمایه شرکت
  • چین Foshan Nanhai Tiegulong Shelf Manufacture Co., Ltd. نمایه شرکت
نوع کسب و کار سازنده
مارک های قفسه های TGL
تعداد کارمندان 50~150
فروش سالانه 10,000,000-12,000,000
سال تاسیس 2012
صادرات کامپیوتر 50% - 60%

معرفی

واقع در پارک صنعتی ژیبو، پارک هسته فناوری پیشرفته، شهر شیشان، منطقه نانهای، شهر فوشان، استان گوانگدونگ، شرکت تولید قفسه فوشان نانهای تیگولونگ، با مسئولیت محدود یک شرکت قفسه ای جامع در مقیاس بزرگ است که تحقیق و توسعه، تولید و فروش را ادغام می کند. شرکت Tiegulong با مساحتی بالغ بر 20000 متر مربع در سال 2012 تاسیس شد. موسس این شرکت در صنعت قفسه فعالیت می کند. این شرکت از سال 1995 بیش از 20 سال تجربه دارد. تیم تحقیق و توسعه فروش و طراحی توسط تیم ستون فقرات پس از دهه 80 بازی می کند. هشت خط تولید خودکار دقت بالای محصول را تضمین می کند و آن را از نظر کارایی و کنترل هزینه در خط مقدم بهبود همتایان قرار می دهد. محصولات اصلی عبارتند از قفسه های سوپرمارکت، قفسه های فروشگاه های رفاه، قفسه های داروخانه، قفسه های فروشگاه های فرهنگی و ورزشی، قفسه های فروشگاه مادر و کودک، قفسه های فولادی و چوبی، قفسه های انتقال دانه های چوب، قفسه های تدارکات انبار، چرخ دستی و سایر محصولات. به آسیای جنوب شرقی، خاورمیانه، اروپا و ایالات متحده صادر می شود و دارای مراکز فروش و دفاتر ارتباط تجاری در مناطق مختلف چین است. محصولات با بلوک های ساختمانی برای تسهیل حمل و نقل و نصب ادغام شده اند. Tieguilong در سال 2012 به عنوان یک واحد نمایش یکپارچگی کیفیت صنعت رتبه بندی شد. در سال 2014 به عنوان یک محصول معروف در استان گوانگدونگ رتبه بندی شد. توسط ستون "Discovery Brand" دوربین مدار بسته به عنوان شرکت نمایشگاهی انتخاب شد. کانال اطلاعات اوراق بهادار در سال 2018، Tiegulong مورد توجه کاربران قرار گرفت. هزاران قفسه جهانی، Tiegulong منجر به این روند خواهد شد.

 

چین Foshan Nanhai Tiegulong Shelf Manufacture Co., Ltd. نمایه شرکت 0

تاریخ

شرکت ما در سال 2012 تاسیس شد و از قفسه های داخلی لذت می برد. علاوه بر این، ما برند ترجیحی دوربین مدار بسته هستیم. ما تیمی متشکل از 150 نفر از جمله 20 تکنسین داریم.

 

چین Foshan Nanhai Tiegulong Shelf Manufacture Co., Ltd. نمایه شرکت 0

چین Foshan Nanhai Tiegulong Shelf Manufacture Co., Ltd. نمایه شرکت 1

سرویس

کیفیت ما

ما عناوین زیادی مانند "شرکت نمایش کیفیت و یکپارچگی صنعت"، "محصول معروف و عالی استان گوانگدونگ"، "شرکت استانداردسازی تولید ایمنی"، "اطلاعات اوراق بهادار دوربین مداربسته - نمایشگاه برنامه کشف برند و شرکت پخش" و غیره دریافت کردیم.ما همچنین با گواهینامه های ISO و SGS و غیره واجد شرایط هستیم.

 

خدمات ما

مفهوم خروجی کل فروشگاه، نقطه فروش و مزیت ماست. (اندازه گیری های فروشگاه-- طرح قفسه-- جلوه های نمایش کل فروشگاه-- تبلیغات قفسه-- تبلیغات دیواری فروشگاه-- سرویس یک توقف)

 

سفارشی سازی ما

مشتریان در فروشگاه های نمایش قفسه های خسته کننده و یکنواخت دچار خستگی مصرف می شوند.خوشبختانه قفسه های ما می توانند این مشکل را حل کنند.

 

قیمت ما

ساخت مستقیم و کاهش نمایندگی میانی، بهترین قیمت را هنگام خرید قفسه از ما به شما می دهد.ما متعهد شده‌ایم که قفسه‌هایی را برای بهره‌مندی مشتریان با قیمت پایین، برجسته کردن درجه با قیمت متوسط ​​و برآورده کردن نیازهای سفارشی با قیمت بالا فراهم کنیم.قیمت ها تغییر کردند در حالی که خدمات و کیفیت ثابت است.

تیم ما

چین Foshan Nanhai Tiegulong Shelf Manufacture Co., Ltd. نمایه شرکت 0چین Foshan Nanhai Tiegulong Shelf Manufacture Co., Ltd. نمایه شرکت 1

Why Us

1. تیم حرفه ای و راه حل یک مرحله ای:

با تجارب 22 ساله تمرکز بر قفسه ها، تیم حرفه ای ما برای ایجاد فضای خرید مختصر در عین سادگی مشخصه و انعطاف پذیر (ما در فروشگاه های مادر و کودک، داروخانه ها، فروشگاه های رفاه، فروشگاه های سبک زندگی وارداتی، سوپرمارکت های سبک زندگی بوتیک و غیره حرفه ای هستیم).ما خدمات یک مرحله ای خدمات آموزش طراحی و نصب را برای اکثر شهرهای سطح سوم داخلی یا بزرگتر ارائه می دهیم

 

2. خدمات شخصی سازی قفسه ویژه و جلوه های نمایش سه بعدی:

ما سبک‌های مختلف قفسه‌های نمایش را برای نمایش کالای شما سفارشی می‌کنیم و به نمایش سلسله مراتبی کالا کمک می‌کنیم.که می تواند درک و اشتیاق مشتریان را برای خرید محصولات بهبود بخشد و به مزایای افزایش درآمد فراتر از مدل منحصر به فرد همتایان دست یابد.

 

3. نوآوری مداوم در مفاهیم محصول و تمرکز بر روندهای خرده فروشی:

تیم برنامه ریزی و فروش ما همگی نخبگان پس از سال 80 هستند، ما تجربیات غنی داریم، از نزدیک روند کسب و کار مدرن را دنبال می کنیم، دائماً مفاهیم پیشرفته را یاد می گیریم، برندهای پیشرو در صنعت ریخته گری، محافظت از ارزش برند شما، و ایجاد روابط پایدار با شرکای استراتژیک با مشتریان در سراسر جهان. جهان

 

4. تجهیزات اتوماسیون پیشرفته، مهر زنی کامل، کنترل عددی، ورودی صنعت چوب برای اطمینان از کیفیت خوب و تحویل به موقع:

قفسه های ما مطابق با کالاهای مختلف نمایش داده می شوند و ساختار مطابق با استاندارد بلبرینگ مکانیکی است.به منظور اطمینان از کیفیت خوب محصولات در همان زمان، بهبود راندمان تولید، محصولات حرفه ای اختصاص داده شده برای مشتریان جهانی، تلاش برای شرکت نوآوری قفسه های کلاسیک و تلاش برای تکمیل، ما قفسه هایی را بر اساس برنامه ریزی دقیق نمایش اندازه استاندارد تولید می کنیم. کنترل از انتخاب مواد، آزمایش‌ها در هر فرآیند تولید، اتوماسیون و قالب‌گیری پردازش ادغام ماژول شروع می‌شود.

 

5: آیا نگران ارتقاء فروشگاه خود هستید یا برای چیدمان مغازه ایده ای دارید؟

ما تیم برنامه ریزی سازمانی حرفه ای داریم، مجموعه کاملی از برنامه ریزی نام تجاری VI را همراه با ارتقاء ارزش برند ایجاد می کنیم.آنچه شما انتخاب می کنید نه تنها تامین کننده قفسه، بلکه فرصت های تجاری نامحدود از یک کارخانه قفسه سازی حرفه ای تر است.من معتقدم که آشنایی ما افزایش ثروت ماست.ما اصرار داریم که قفسه های عاقلانه تولید کنیم، قفسه های TGL معتقدند بهترین وجود ندارد، فقط بهتر است!

پیام بگذارید